3.07.2018 Europo nie odpuszczaj – manifestacje przed sądami w zachodniopomorskim

We wtorek 3 lipca  o godzinie 19:00 manifestacje przed sądami w zachodniopomorskim!
Spotykamy się
żeby zamanifestować swój sprzeciw wobec niszczenia niezależnego sądownictwa w Polsce. Musimy wysłać głośne wsparcie dla sędziów SN w Warszawie.

Drawsko Pomorskie
Sąd Rejonowy
ul. Złocieniecka

Koszalin
Sąd Okręgowy
ul. Waryńskiego 7

 Wydarzenie >>>


Szczecin
Sąd Rejonowy
Plac Żołnierza,

Wydarzenie >>>

Dziś Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego podjęło uchwałę o tym, że Małgorzata Gersdorf jest prezesem SN do 30 kwietnia 2020 roku.
Dziś też nadeszła informacja, że Komisja Europejska prawdopodobnie pozwie Polskę do Trybunału Sprawiedliwości UE w związku z naruszeniem prawa unijnego przez ustawę o Sądzie Najwyższym.
Na pewno nie zdąży przeprowadzić procedury do 3 lipca, a tego dnia wchodzą w życie przepisy przenoszące 40% sędziów SN w stan spoczynku, w tym panią prezes SN.
Wszyscy sędziowie SN w środę 4 lipca o godz. 8:30 spotykają się przy wejściu do sądu i w szpalerze, z togami przewieszonymi przez ramię wprowadzą prezes SN Małgorzatę Gersdorf do środka.

Zbierajcie siły do walki. Na naszych oczach wali się demokracja w Polsce i rodzi dyktatura. Niespełna 30 lat po zrzuceniu kajdan komunizmu. Na naszych oczach niszczony jest Lech Wałęsa, a prokurator stanu wojennego, jako przedstawiciel władzy w Polsce składa kwiaty pod pomnikami ofiar komunizmu. Pokażmy że się na to nie zgadzamy, że 300+ nie zasłoni ma oczu, że będziemy walczyć o każdy centymetr naszej wolności, a potem z każdego tego centymetra PiS rozliczymy!!! Bo kiedyś zwyciężymy, bo #presjamasens.

Manifestacje przed sądami w zachodniopomorskim.
Przyjdźmy wszyscy we wtorek 3 lipca na godz. 19 pod Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim, Sąd Okręgowy w Koszalinie i pod Sąd Rejonowy  w Szczecinie!

Wolność, Równość, Demokracja!   Zróbmy łańcuch, łańcuch ludzi prawych.

 

Share Post
Written by
No comments

LEAVE A COMMENT