Poniedziałek 23.07.2018, Szczecin: Manifestacja Wolne Sądy

Nie poddajemy się!!! To jest nasz sejm i nasze sądy! Manifestacja  Wolne Sądy  w Szczecinie!
Jeśli PiS myśli, że złamał ducha w narodzie, to się grubo myli.

Polacy się tak łatwo nie poddają. W ponad dwustoletniej historii Polacy nie raz udowadniali, że nie dadzą się kupić ani zgnieść pod butem okupantów, tym bardziej nie poddamy się tchórzom i bandytom. Będziemy stali na straży wolnej Polski, demokratycznej i praworządnej.
Nie złamiecie nas, nie ma takich barykad, których byśmy nie postawili w obronie wolności, ani takiego bagna władzy, którego byśmy nie pokonali.
Żaden komunistyczny prokurator, ani beztryb, co 13-go grudnia spał do południa, nie będą nam układali życia, a tym bardziej straszyli. Polacy są wolni, niezależni i odważni. Nawet jak oplują symbole naszej wolności, nawet jak złamią czy przekupią kilku sędziów i policjantów, nie wygrają! A już niedługo wylądują na śmietniku historii.

Matematyka i praktyka wskazują, że w najbliższych dniach dokona się ostateczny cios w niezależne sądownictwo i trójpodział władzy, we wtorek rozpoczynają się obrady Senatu i kolejne gremium „wybrańców” wbije swoje harpuny w dogorywające serce demokracji.
Mamy świadomość, że dziś nie jesteśmy w stanie ich zatrzymać, ale pokażmy, że jesteśmy i trwamy, przetrwamy ich rządy, a wtedy upomnimy się o sprawiedliwość!!!

Manifestacja  Wolne Sądy

Spotykamy się w najbliższy poniedziałek, dzień przed rozpoczęciem obrad Senatu, przed sądem na Pl. Żołnierza w Szczecinie, i zrobimy wszystko, żeby zawiał od nas taki wiatr, aby poczuli go na swoich plecach aż na Wiejskiej. Niech wiedzą, że gdy wybije właściwa godzina będziemy gotowi!

Do zobaczenia!

Kiedy?

W poniedziałek 23.07.2018, o godz. 21.00.

Gdzie?

Szczecin, Plac Żołnierza 16, przed Sądem Rejonowym

 


Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/247012936111153/

Share Post
Written by
No comments

LEAVE A COMMENT