Cykl spotkań dyskusyjnych w ramach Kawiarni Obywatelskiej. Koszalińska koderka poprowadzi dyskusję o równouprawnieniu i parytetach – 6.08.2018

Stowarzyszenie Era Kobiet organizuje w koszalińskiej „Fregacie” cykl spotkań dyskusyjnych w ramach Kawiarni Obywatelskiej. Pierwsza z tych dyskusji odbędzie się już w poniedziałek, 16 lipca br., o godz. 17.30, a ostatnia 25 sierpnia, w samo południe.

Jedno z tych spotkań – na temat równouprawnienia, parytetów i feminizmu – poprowadzi w poniedziałek, 6 sierpnia Beata Korbak Zawadzka, p.o. koordynatorki KOD-u Koszalin. Początek także o godz. 17.30.

Pozostałe dyskusje – na temat dyskryminacji i stereotypów, przemocy oraz wegetariańskiej kuchni społecznej – poprowadzą aktywistki Ery Kobiet: Patrycja Socha, Dorota Chałat i Katarzyna Czarkowska.
Warto zaznaczyć, że wszystkie trzy działaczki biorą czynny udział w manifestacjach organizowanych bądź współorganizowanych przez Komitet Obrony Demokracji.


Zdjęcie u góry: Beata Korbak Zawadzka podczas spotkania koszalińskich koderów z Krzysztofem Łozińskim. Z prawej Maciej Mielczarek z KOD-u Koszalin. Fot. Elżbieta Skrzyniarz

Share Post
No comments

LEAVE A COMMENT