Relacja ze spotkania KOD Zachodniopomorskie z Krzysztofem Łozińskim -14.11.2017

Potrzebujemy więcej spotkań w świecie realnym, a mniej kłótni na portalach społecznościowych.

Relacja Anity Zdrojewskiej:

14 listopada 2017 roku szczeciński KOD gościł Krzysztofa Łozińskiego, przewodniczącego naszego stowarzyszenia.
W spotkaniu wzięło też udział dwoje innych członków Zarządu Głównego KOD, Magdalena Filiks i Jarosław Marciniak.
Do Auli Nova na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przyszło około setki członków i sympatyków KOD, którzy przez ponad dwie godziny zadawali gościom pytania o rolę KOD w pobudzaniu frekwencji w nadchodzących wyborach samorządowych czy o nasze stosunki z partiami politycznymi (niepokój budziły niezbyt precyzyjne doniesienia prasowe o naszej koalicji z partiami).
Po raz kolejny zapewniono nas, że KOD nie zamienia się w formację polityczną i nie stworzy swoich list wyborczych, co nie znaczy, że poszczególni nasi członkowie nie mogą podejmować indywidualnych decyzji o starcie w wyborach. Należy przy tym pamiętać, ze statut KOD nie pozwala czynnym politykom zasiadać we władzach stowarzyszenia na wszystkich poziomach.
Inne kwestie, interesujące zgromadzonych na spotkaniu, dotyczyły planów KOD na najbliższą przyszłość oraz działań o charakterze marketingowym podnoszących frekwencję na organizowanych przez nasz wydarzeniach, a także zwiększających zasięg naszej popularności.
Kilkoro członków KOD skrytykowało sposób komunikacji pomiędzy władzami a członkami stowarzyszenia.
Wszyscy zgodzili się, że bardzo potrzebujemy bezpośrednich spotkań i kontaktów zamiast często jałowych i niekoniecznie merytorycznych dyskusji w mediach społecznościowych.

 

Fotorelacja Krzysztofa Wojteckiego:

Share Post
Written by
No comments

LEAVE A COMMENT